Wybierz język: PL

NASZA SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKÓŁ

OBIEKTY i PRACOWNIE

DO POBRANIA

GALERIA

ARCHIWUM

Pracownia językowa

Nawigacja: Home / GABINETY, OBIEKTY i PRACOWNIE / Pracownia językowa

Dnia 26 lutego 2014 roku w naszej szkole została otwarta pracownia językowa. W niej zarówno dzieci jak i nauczyciele mają ogrom możliwości do wykorzystania. W sali tej znajdują się 24 stanowiska uczniów i jedno stanowisko nauczyciela. Przy miejscu każdego ucznia znajduje się odrębny sprzęt tj. słuchawki z mikrofonem, które są podłączone do stanowiska nauczyciela kierującego całą pracą.
    Jak działa sprzęt w pracowni językowej?
Możliwości jest wiele:
praca samodzielna- słuchanie tekstów z płyty, indywidualna rozmowa z nauczycielem,
praca w parach- możliwość konwersacji z kolegą. Podczas ćwiczeń nauczyciel współpracuje z wybraną parą,
praca w grupach- jedna grupa ma możliwość słuchania nagrań, natomiast druga w tym samym czasie pracuje z nauczycielem.    Jak widać możliwości jest wiele. Praca na językach wygląda dużo lepiej i efektywniej, co więcej, uczniowie są bardzo zadowoleni, wychodząc z sali mówią: ,, Teraz to chcielibyśmy więcej lekcji z języka...”
    Można więc śmiało stwierdzić, że zarówno dzieci jak i nauczyciele są bardzo zadowoleni z powstania pracowni, którą możemy się pochwalić jako jedna z nielicznych szkół w rejonie.


WAŻNE LINKIWszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Administrator serwisu: Brodnica - portal eBrodnica.pl / Na silniku windu.org