Wybierz język: PL

NASZA SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKÓŁ

OBIEKTY i PRACOWNIE

DO POBRANIA

GALERIA

ARCHIWUM

Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Górznie 2017

Nawigacja: Home / Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Górznie 2017

        Dnia 3 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Górznie odbył się Piknik Rodzinny w celu uświetnienia uroczystości Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca. Dla wszystkich grup wiekowych od przedszkola do gimnazjum oraz dla osób dorosłych przygotowane zostały liczne atrakcje.
W piękny, słoneczny dzień wszyscy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach sprawnościowych, zabawach na urządzeniach rekreacyjnych. Z zaciekawieniem młodzież i dzieci  wzięli udział w poszukiwaniu skarbów ukrytych na piaszczystych boiskach. Korzystali też z dodatkowych  atrakcji typu: lepienie z gliny, ciekawe doświadczenia chemiczne, rysowanie.  Największym zainteresowaniem cieszyło się koło fortuny oraz losowanie nagrody głównej, czyli karnetu na basen dla całej rodziny. Chętni mogli wziąć udział w  konkursie: „Czy znasz tę bajkę?” w nauce chodzenia z kijkami, czyli Nordic Walking oraz rozgrywkach piłki nożnej. Można było znaleźć coś ciekawego na stoisku z upominkami wykonanymi przez naszych uczniów. Dodatkowo rodzice przygotowali pyszne kulinarne przysmaki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
        Głównym organizatorem imprezy była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Górznie. Bardzo dużym wsparciem okazali się - jak zawsze - rodzice naszych dzieci. Pomocą służyli też nauczyciele. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Tomasza Kinickiego, Samorządu Mieszkańców Górzna, Ośrodka Edukacji Ekologicznej Wilga, Zakładu Usług Komunalnych, Unifreeze, Gotec-u, SITS–u oraz do Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie. Podziękowaniem niech będzie radość i zadowolenie wszystkich z udanego pikniku.


WAŻNE LINKIWszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Administrator serwisu: Brodnica - portal eBrodnica.pl / Na silniku windu.org