Wybierz język: PL

NASZA SZKOŁA

ZESPÓŁ SZKÓŁ

OBIEKTY i PRACOWNIE

DO POBRANIA

GALERIA

ARCHIWUM

Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Górznie 2016

Nawigacja: Home / Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Górznie 2016

        Dnia 11 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Górznie odbył się Piknik Rodzinny w celu uświetnienia uroczystości Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca. Dla wszystkich grup wiekowych od przedszkola do gimnazjum oraz dla osób dorosłych przygotowane zostały liczne atrakcje. Wszyscy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach sprawnościowych, zabawach na urządzeniach rekreacyjnych, zabawach w Indiańskiej wiosce oraz z dodatkowych  atrakcji typu: lepienie z gliny, ciekawe doświadczenia chemiczne, koło fortuny, malowanie portretów. Dodatkowo rodzice przygotowali kulinarne przysmaki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

        Honorowym Patronem naszego Pikniku był Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Tomasz Kinicki. Głównym organizatorem imprezy była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Górznie. Bardzo dużym wsparciem okazali się - jak zawsze - rodzice naszych dzieci oraz nauczyciele. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Samorządu Mieszkańców Górzna, Ośrodka Edukacji Ekologicznej Wilga, Zakładu Usług Komunalnych , Unifreeze oraz do Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie. Podziękowaniem niech będzie radość i zadowolenie wszystkich z udanego pikniku.


WAŻNE LINKIWszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Administrator serwisu: Brodnica - portal eBrodnica.pl / Na silniku windu.org